Страх самотності. Залежний розлад особистості може зруйнувати ваші стосунки — як цього можна уникнути?

17 серпня, 07:00
Любити когось із залежним розладом особистості може бути складно та втомливо (Фото:Everton Vila/Unsplash)

Любити когось із залежним розладом особистості може бути складно та втомливо (Фото:Everton Vila/Unsplash)

Якщо останнім часом вам і вашій половинці довелося нелегко — це не дивно, підтримувати здорові стосунки в умовах воєнного часу важко і ваші страхи можуть посилитися, що спровокує появу ряду неприємних розладів.

Кожні стосунки є унікальними, і люди закохуються один в одного з різних причин. Однак деякі елементи здорових відносин знаходяться поза вашим контролем. Наприклад, у вас може бути розлад особистості, який дійсно впливає на ваші стосунки.

Відео дня

Ми вже багато говорили про романтичні наслідки нарцисичного розладу особистості, але подивимося, як залежний розлад особистості може вплинути на ваші стосунки і що ви можете з цим поробити?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X