Не заважайте обідати. Вчені з’ясували, коли легше отримати кредит

6 травня 2021, 09:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вчені з Кембриджу встановили, що йти в банк за кредитом потрібно або рано вранці, або відразу після обіду.

Вчені проводили дослідження в рамках вивчення втоми від прийняття рішень. Це стан, викликаний тривалим або частим прийняттям складних рішень, через який людина може бути схильною вдаватися до "рішення за замовчуванням": вибирати будь-який варіант, який є простішим або безпечнішим, пише Phys.org.

Відео дня

Для цього дослідники вивчили дані 26,5 тисяч заявок на видачу або реструктуризацію кредитів, які були подані 30 співробітникам великого банку. Вони приступали до роботи з 8-10 ранку, а закінчували о 18:00 з перервою на обід між 13:00 і 15:00.

Найкращим часом для отримання кредиту є ранок до 11 годин і післяобідній період до 17 годин. Найменша кількість схвалень менеджери видають після 11 до обідньої перерви і ближче до кінця робочого дня.

Причому справа була не в самих заявках — наприклад, вранці ідентичний запит вони могли спокійно схвалити. Після 11:00 рівень успішних заявок падав. Найгірша ситуація складалася для тих, хто просив у борг з 13-ї по 14-у годину.

Кембриджський університет
Фото: Кембриджський університет

Якби у співробітників був гнучкий графік, банк міг би додатково заробити $500 тис. на своїх кредитах завдяки тому, що люди не втомлювалися б від постійного стресу, відзначають дослідники.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X