Втома від співчуття. Чим небезпечна нова форма емоційного вигоряння та як з нею боротися

4 липня, 21:00
Співчуття — це важлива якість, яка відрізняє людину від тварини (Фото:Gayatri Malhotra/Unsplash)

Співчуття — це важлива якість, яка відрізняє людину від тварини (Фото:Gayatri Malhotra/Unsplash)

Повномасштабна війна Росії проти України зараз є головним джерелом поганих новин у всьому світі. Щодня ми не тільки читаємо про людську трагедію, яку несе за собою російська агресія, але й бачимо її на власні очі, тому якщо ви почуваєтеся розбитим та емоційно вигорілим, можливо у вас втома від співчуття.

Втома від співчуття може проявлятися по-різному в кожної людини. І тригером цього стану можуть стати причини, пов'язані з війною, терактами, хворобами та іншими лихами, з якими світ стикається щодня.

Відео дня

Співчуття — це важлива якість, яка відрізняє людину від тварини, це відчуття глибокого співчуття до людини, яка страждає, у поєднанні з бажанням вирішити її нещастя або допомогти впоратися з її болем. Але співчуття має свою ціну, особливо якщо ми часто стикаємося з досвідом, що травмує інших людей.

НВ розповість вам про деякі симптоми втоми від співчуття та як вона починається.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X