Ні, не алкоголь. Вісім харчових продуктів, які справді можуть покращити ваш настрій

26 грудня 2022, 21:06
Правильне харчування може допомогти вам почуватися краще (Фото:Hello I’m Nik/Unsplash)

Правильне харчування може допомогти вам почуватися краще (Фото:Hello I’m Nik/Unsplash)

Здорова та збалансована дієта має не лише фізичні переваги, вже давно доведено, що правильне харчування може вплинути на ваш психологічний стан.

Не секрет, що багато хто з нас бореться з тривогою, стресом і занепокоєнням, особливо в моменти соціальної та економічної невизначеності. Незалежно від того, чи страждаєте ви від занепокоєння, депресії чи будь-якого іншого розладу.

Відео дня

Коли справа доходить до психічного здоров'я, те, що ви їсте може мати велике значення, певні продукти харчування допомагають захистити ваше психічне здоров'я.

Взаємозв'язок між нашою дієтою та нашим психічним здоров'ям складний. Однак дослідження показують сильний зв'язок між тим, що ми їмо, і тим, як ми почуваємося.

Правильне харчування може допомогти вам почуватися краще. Вам не потрібно вносити великі зміни до свого раціону.

Вибір більш здорової їжі покращить ваше фізичне та психічне здоров'я.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X