Все не тільки з дитинства. Від чого залежить ваша самооцінка?

17 лютого 2021, 18:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Відмовтеся від думки, що самооцінка залежить лише від виховання. Навіть дитина, яку любили і хвалили, може вирости і сказати: «Ви все життя вважали мене слабкою і через вас я не адаптована».

Самооцінка — це не лише про те, щоб усім подобатись. Орієнтуйтеся на свій розвиток і так будете простіше себе оцінювати. Пам’ятайте, що ви самі собі найкращий мотиватор.

Відео дня

Чи знаєте ви, яке значення має самооцінка для нашого особистого життя, роботи, успіху? Чому побудує думка, що самооцінку формують батьки? Чому варто розвінчувати міфи щодо того, як можна підняти самооцінку, чому у цій темі забагато стереотипів і що справді варто робити — слухайте в подкасті НВ На перспективу із психоаналітикинею Анна Кушнерук.

Підписуйтесь на наші подкасти на платформі Подкасти НВ, Soundcloud, Apple Podcasts, Google Podcasts і MEGOGO

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X