Вчені дізналися, скільки людей не планують заводити дітей. Їх більше, ніж ви могли уявити

17 червня 2021, 20:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Психологи з Університету штату Мічиган провели опитування, щоб дізнатися, скільки людей не планують завести собі дітей, а також наскільки вони задоволені своїм життям.

Психологиня Дженніфер Уотлінг Ніл розповіла, що до цього дослідження їх підштовхнуло те, що в багатьох минулих опитуваннях не намагалися розділити тих людей, які хочуть стати батьками, але не можуть собі цього дозволити, та тих, хто позиціонує себе як чайлдфрі — тобто в принципі не планують заводити дітей. Опитування проводилося серед 981 жителя штату Мічиган, США.

Відео дня

"Найбільше нас здивувало те, скільки людей не хоче дітей", — каже вона. У попередніх дослідженнях цей показник становив від 2% до 9%, але у цьому він досяг 25%.

Результат опитування також не виявив істотних відмінностей у задоволеністі життям або інших характеристиках між батьками, тими, хто не може завести дитину і тими, хто ідентифікує себе як чайлдфрі. Однак останні виявилися більш ліберальними; а люди з дітьми або ті, хто хоче їх завести, відносяться до представників руху чайлдфрі менш толерантно.

Дослідники впевнені, що з огляду на велику кількість дорослих, які не мають дітей, цій групі слід приділяти більше уваги. У майбутньому вони планують вивчити причини, через які люди не хочуть мати дітей.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X