Не заважайте віртуальному роману вашої дружини з Момоа. Дослідники з’ясували, чому у складні часи жінки тягнуться до брутальних чоловіків

28 січня, 07:27
Джейсон Момоа (Фото:instagram.com/prideofgypsies)

Джейсон Момоа (Фото:instagram.com/prideofgypsies)

Важко знайти певний типаж чи риси характеру, які жінки хочуть бачити у чоловікові та навпаки, що приваблює чоловіків у жінках, але вчені вже працюють над з’ясуванням цього.

Дійсно, дослідження всього, від сумісності та вибору партнера до психології потягу, дають нам нове уявлення, що жінки дійсно хочуть бачити у чоловіках, і що чоловіки у жінках, і повірте це різні речі.

Відео дня

Ми всі знаємо, що іноді нас може тягнути до інших людей, але часто не розуміємо, чому. Було проведено безліч досліджень, спрямованих на визначення властивостей привабливості, і результати вражають.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X