Вісім способів зробити ваші відносини ідеальними. Спойлер — більше сексу і компромісів

21 серпня 2021, 22:40
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Щасливі відносини — це далеко не подарунок долі, а щоденна праця і саме ви вирішуєте, чи будуть вони приносити вам радість або ні.

Щасливі або навіть ідеальні відносини включають в себе різні чинники й виверти, які засновані на надійному емоційному зв’язку та взаєморозумінні.

Чим більше ви будете знати про ці ключові фактори, тим більше ви будете ближчими один до одного. Тому зараз ми розповімо вам про важливі секрети щасливих стосунків, які допоможуть парі встановити міцний зв’язок.

Відео дня

Рівноправність

Усвідомлення, що ваше слово має значення, і те що з вашою думкою рахуються може зміцнити зв’язок з партнером. Якщо ви хочете щасливих стосунків, переконайтеся, що ви обидва можете вирішувати важливі для вас питання. Наприклад, сила, яка вимірюється доходом, не грає великої ролі, згідно з новим дослідженням, опублікованим в «Журналі соціальних і особистих відносин Університету Мартіна Лютера в Галле-Віттенберг (MLU) і Університету Бамберга. Навпаки, те, як закохані сприймають динаміку влади у своїх відносинах, найбільш важливо для задоволення відносин.

Однак традиційні гендерні ролі змінилися. Зараз стосунки стали рівноправнішими, особливо в західних країнах.

Дослідники опитали 181 гетеросексуальну пару, яка жила разом не менше одного місяця. Вік респондентів становив від 18 до 71 року, і вони знаходились у відносинах в середньому вісім років. Команда досліджувала, як влада впливає на різні аспекти відносин, такі як задоволеність, прихильність, і в цілому на якість цих відносин.

Опитування включає питання про захоплення своїм партнером, довіру, сексуальне задоволення, почуття пригніченості і примусу, а також прихильність і готовність інвестувати в стосунки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X