Якщо психолог розлучився. На що звертати увагу під час пошуку сімейного спеціаліста?

10 березня 2021, 20:45

Сімейний статус психолог та наявність у нього дітей — ці обставини не можуть бути показником фаховості.

Важливо, щоб клієнту було комфортно з конкретним спеціалістом, щоб встановився «рапорт» — взаємозв'язок, довіра, коли ми готові розповісти все і не боїмося оцінки.

Відео дня

Психолог не повинен клеїти ярлики. Він ніколи не радить, а тільки своїми запитаннями допомагає людині «відкопати» нове у своєму досвіді, що може привести його до якісно нових змін. Є рідкісні випадки, коли у когнітивно-поведінковій терапії психолог може порадити вчинити так чи інакше.

Психологія особистості і вікова психологія — базові знання, якими має володіти фахівець.

Чому для консультацій має бути диплом вищої освіти? Як готують психологів в Україні? Як не натрапити на шахраїв — розповідає Ірина Сингаївська, директорка навчально-наукового інституту психології від KROK University у програмі Ілони Довгань На перспективу.

На перспективу: Чи може розлучений психолог консультувати сімейні пари?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X