Кохання це… Сім важливих правил здорових стосунків

14 лютого, 12:45
Якщо ви питаєте, в чому секрет щасливих союзів, то здорові стосунки роблять нас кращими (Фото:Oziel Gómez/Unsplash)

Якщо ви питаєте, в чому секрет щасливих союзів, то здорові стосунки роблять нас кращими (Фото:Oziel Gómez/Unsplash)

Напередодні Дня святого Валентина нехай поряд з вами буде той, хто зробить вас щасливим, адже засновані на взаємному коханні, вдячності та повазі стосунки можуть зробити вас не тільки більш радісним, а й покращити ваше здоров’я.

Здорові стосунки збільшують наше щастя та зменшують стрес. Дослідження показують, що у людей зі здоровими стосунками більше щастя та менше стресу. Є основні способи зробити стосунки здоровими, навіть попри те, що стосунки різні.

Відео дня

Якщо ви питаєте, в чому секрет щасливих союзів, то здорові стосунки роблять нас кращими і змушують почуватися добре.

Це не означає, що всі відносини мають бути «ідеальними». Але не приховуватимемо, незалежно від того, як довго ви разом, варто докласти зусиль, щоб зробити ваші відносини ще яскравішими.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X