Наука про кохання. Сім несподіваних факторів сексуального потягу

16 лютого, 21:00
Існує безліч причин, через які люди відчувають сексуальний потяг один до одного (Фото:Annette Sousa/Unsplash)

Існує безліч причин, через які люди відчувають сексуальний потяг один до одного (Фото:Annette Sousa/Unsplash)

Причину сексуального потягу між людьми дуже складно визначити, вона залежить від багатьох факторів, включаючи нашу біологію.

Досі важко визначити точні наукові причини того, чому вам подобаються певні люди, але є кілька ознак, які можуть відповідати за сексуальний інтерес.

Потяг є однією з визначальних сил у всьому нашому житті. Це впливає на те, як ми сприймаємо інших і як сприймають нас. Певною мірою привабливість універсальна і індивідуальна — це всесвітнє явище, адаптоване до конкретної людини.

Відео дня

Існує безліч причин, через які люди відчувають сексуальний потяг один до одного. Найбільш поширеними факторами є біологічні та психологічні.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X