Очікування та реальність. Шість відмінностей між закоханістю у чоловіків та жінок

2 серпня, 21:00
Характеристики, які можуть приваблювати, різняться у чоловіків та жінок (Фото:Oziel Gómez/Unsplash)

Характеристики, які можуть приваблювати, різняться у чоловіків та жінок (Фото:Oziel Gómez/Unsplash)

Кожна людина відчуває закоханість по-своєму, але вам відомо, що можуть бути деякі відмінності в тому, як чоловіки і жінки починають відчувати це світле почуття.

Закохатися може бути складно, переживання перед побаченнями, соціальні очікування та гендерна динаміка можуть вплинути на те, як ви взаємодієте з потенційним партнером.

Відео дня

Характеристики, які можуть приваблювати, відрізняються у чоловіків і жінок, але стають більш схожими з віком, як показало опитування понад 7 тисяч австралійських користувачів сайтів онлайн-знайомств. І жінки і чоловіки по суті, прагнуть до тих самих якостей, але трохи по-різному розставляють пріоритети.

На прикладі цього давайте розглянемо детальніше, за якими принципами закохуються чоловіки і жінки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X