Високого IQ недостатньо. Що таке емоційний інтелект і як ви можете його розвинути

8 вересня, 21:00
Нас природнім способом тягне до людей з високим EQ (Фото:devn/Unsplash)

Нас природнім способом тягне до людей з високим EQ (Фото:devn/Unsplash)

Емоційний інтелект (EQ) — це важливий компонент для соціалізації. Людина, яка нездатна розрізняти емоції інших може відчувати труднощі як у формуванні особистого життя, так і у професійній сфері.

Чому всім потрібно розвивати емоційний інтелект? Нас природно тягне до людей з високим EQ. Жити стає простіше та комфортніше завдяки простому взаєморозумінню. Ви колись зустрічали людей, які, здається, розуміють вас із півслова, ніби знають вас сто років?

Відео дня

Ця легкість вітається у всіх сферах життя — вдома, у соціальних мережах та на роботі. Хорошою новиною є те, що кожен може покращити свій емоційний інтелект — для початку вам потрібно дізнатися про нього трохи більше, що це таке і як ви можете застосувати його на своїй практиці.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X