Технології вбивають? Що таке цифровий детокс і як зрозуміти, що він вам потрібний

2 лютого, 21:00
З розвитком технологій став популярним і новий тренд — цифрова детоксикація. (Фото:Warren Wong/Unsplash)

З розвитком технологій став популярним і новий тренд — цифрова детоксикація. (Фото:Warren Wong/Unsplash)

Можна сказати, що у нас є залежність від технологій: смартфони, планшети, телевізори, фактично більшість людства не уявляє своє життя без смартфона. Але як така поведінка впливає на наше психічне здоров’я?

Попри те, що взаємодія з технологіями дає багато переваг, надмірне залучення до цифрового світу токсичне. Це шкідливо для мозку тому вам потрібна перерва.

З розвитком технологій став популярним і новий тренд — цифрова детоксикація. Ідея цифрової детоксикації полягає в тому, щоб відключитися від онлайн-світу і більше зосередитись в моменті, не відволікаючись.

Відео дня

Цифрове навантаження може мати негативні наслідки для вашого самопочуття, включаючи виснаження екранного часу, безсоння або занепокоєння, і це лише деякі з них.

А ви знаєте, як цифровий детокс насправді впливає на ваш розум? Пропонуємо вам розглянути, що станеться з вашим мозком та тілом, коли ви відмовляєтесь від своїх електронних пристроїв.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X