Німецькі вчені довели, що щастя все-таки можна купити за гроші. Причому, не дуже великі

5 лютого 2021, 07:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Німецькі психологи перевірили, чи дійсно щастя не можна купити за гроші. Як виявилося, можна.

Про свій експеримент вони написали в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

Під час свого дослідження Армін Фальк і Томас Гребер роздали частині студентів по 350 євро, щоб ті могли віддати їх на благодійність. Інша частина студентів просто отримала по 100 євро — вони могли робити з грошима, що їм захочеться.

Відео дня

60% тих, хто отримав по 100 євро вирішили також віддати гроші на благодійність — і спочатку вони були найбільш задоволеними, адже це був їхній вибор. За місяць дослідники зв’язалися з усіма студентами і з’ясували, що вже ті, хто залишив гроші собі, були більш щасливі, ніж ті, хто віддав все на благодійність.

Найщасливішими були ті учасники експерименту, які отримали 100 євро і розділили гроші — частину віддали на благодійність, а частину залишили собі.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X