Трагедія прокрастинатора. Як підвищити свою продуктивність і перестати гаяти час

7 грудня 2022, 07:00
Ексклюзив NV
Продуктивність на роботі (Фото:CC)

Продуктивність на роботі (Фото:CC)

24 години на добу часто недостатньо для того, щоб виконати все заплановане. Особливо якщо вам складно на чомусь зосередитися і ви постійно відкладаєте поточні завдання. Розповідаємо, як із цим упоратися.

За різними даними, майже кожна друга людина має проблеми з концентрацією уваги. Найчастіше від цього страждають люди молодші 35 років, жінки різного віку та жінки в період менопаузи.

Відео дня

Серед причин нестачі концентрації виділяють різні психічні розлади, кліпове сприйняття та мислення, надлишок інформації тощо.

Згідно з результатами дослідження Лабораторії ідей Корнельського університету, людині в середньому потрібно дев’ять із половиною хвилин, аби повернутися до продуктивного робочого процесу після перемикання між різними цифровими програмами.

Збільшення кількості віддалених співробітників після початку пандемії COVID-19 призвело до того, що люди стали частіше стикатися з професійним вигорянням і значно знизився рівень колективної організованості.

У зв’язку з цим НВ зібрав кілька простих порад, які допоможуть підвищити свою продуктивність.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X