Застарілі тренди. П’ять звичок у догляді за шкірою, від яких варто відмовитись у новому році

5 січня, 21:00
Слідкуйте за своїми звичками в догляді за шкірою (Фото:Pixabay)

Слідкуйте за своїми звичками в догляді за шкірою (Фото:Pixabay)

Догляд за шкірою особливо важливий узимку. Коли погода менш волога — це робить вашу шкіру сухою, і зараз саме час, щоб дізнатися трохи більше про догляд, коли кожен день з’являється новий тренд у догляді за шкірою.

До того ж тенденції у соціальних мережах змушують вас «бути на гачку» у трендів, які не обґрунтовані наукою і навіть можуть зашкодити здоров'ю вашої шкіри.

Слідкуйте за своїми звичками в догляді за шкірою, тому що деякі симптоми можуть бути ознакою раку або захворювань щитоподібної залози, нирок чи печінки. Якщо ви добре дбаєте про свою шкіру, але ваші зусилля не допомагають, або ваша шкіра сильно запалена, покрита тріщинами або кірками, вам слід звернутися до дерматолога.

Відео дня

Новий 2023 рік буде переможним, змінить все на краще, і ось чому вам варто переглянути свій догляд і з'ясувати, що дійсно працює для вас, а що варто залишити у 2022 році.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X