Перемогти страх. П’ять простих та ефективних способів впоратися з панічною атакою

27 січня, 07:28
Кислота лимона може допомогти впоратися з панічною атакою (Фото:Louis Hansel/Unsplash)

Кислота лимона може допомогти впоратися з панічною атакою (Фото:Louis Hansel/Unsplash)

Якщо ви відкрили цю статтю, то з великою ймовірністю ви стикалися з панічними атаками, можливо ваш близький на собі відчув, що це таке. Панічна атака може бути фізично та морально виснажливою, і з нею часто дуже важко впоратися одному.

Такі неприємні симптоми коли ваше серце тремтить, вас кидає в піт, тремор рук, і здається, що це кінець - часто супроводжують напад панічної атаки.

Часті напади панічного розладу можуть суттєво погіршити якість вашого життя і найголовніше за цим станом не стоїть нічого. Воно не може виникнути від чогось конкретного. Вас може вразити інтенсивна тривожна атака у будь-якому місці та у будь-який час.

Відео дня

Спробуйте ці ефективні стратегії, коли ви відчуєте, це нудотне, раптове почуття гострої та непереборної тривоги.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X