Кава не обов’язкова. П’ять хитрощів, щоб зберегти бадьорість на весь день

9 листопада 2022, 07:33
Нормально відчувати втому наступного дня після важкого нічного сну (Фото:Margaret Jaszowska/Unsplash)

Нормально відчувати втому наступного дня після важкого нічного сну (Фото:Margaret Jaszowska/Unsplash)

Якщо ранній підйом здається вам найжахливішою подією за день, вас також можуть дивувати жайворонки, які схоплюються з ліжка за секунду, а ви знаєте, що у них можуть свої секрети для зустрічі сходу сонця?

Навіть невеликі зміни у вашому розпорядку дня можуть підвищити ваш настрій та енергію.

Нормально відчувати втому наступного дня після важкого нічного сну. Але якщо ви відчуваєте хронічну втому щодня, що спонукає вас вживати кофеїн без будь-яких інших змін у способі життя — це шлях у нікуди.

Відео дня

Швидше за все, ви чули стандартну пораду про те, щоб виходити на природне світло або займатися спортом відразу після пробудження, щоб почуватися бадьоріше. Але якщо ці речі не зовсім вам підходять, не хвилюйтеся, у нас є й інші способи для вас.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X