Кохання — це товстіти разом. Шість несподіваних ознак щасливих відносин

20 серпня 2021, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вчені вирішили перевірити, чи пов’язані романтичні відносини з ожирінням (Фото:Pixabay)

Вчені вирішили перевірити, чи пов’язані романтичні відносини з ожирінням (Фото:Pixabay)

Здорові відносини не означають «ідеальні», але якщо вони розкривають в вас все найкраще і примушують відчувати себе краще, то тут все очевидно — у вас міцний зв’язок з вашим партнером.

Всі відносини час від часу переживають «злети» і «падіння» і якщо вам не хочеться під час цих «падінь» замкнутися у ванній кімнаті, то швидше за все ваші відносини не так критичні. І все ж, як зрозуміти, що ви перебуваєте в здорових відносинах — ось, шість несподіваних ознак.

Відео дня

Ви набираєте вагу

Ви часто можете почути від закоханих, що вони набирають зайву вагу. Вчені вирішили перевірити, чи пов'язані романтичні відносини і тривалість співжиття з ожирінням або зміні поведінки, яка сприяє ожирінню.

В експерименті брали участь пари які знаходяться в романтичних стосунках, а саме ходять на побачення, співмешкають і знаходяться в шлюбі. Виявилося, що ті пари які знаходяться в більш міцних відносинах, а саме одружені або проживають на одній території мають підвищений ризик до ожиріння.

Вчені також визначили закономірність між збільшенням лишніх кг і тривалістю спільного проживання. Люди, які жили разом від року до двох років, в два рази частіше страждали від ожиріння в порівнянні з самотніми парами.

Вчені вважають, що така тенденція має бути пов'язана з тим, що люди втрачають мотивацію стежити за собою, адже вони вже щасливі у відносинах. Також в тривалих відносинах люди менше рухаються і схильні "приміряти" спосіб життя свого партнера.

Ви можете проводити час нарізно

Хобі, друзі та інші інтереси роблять вас щасливим і впевненіше в собі. А якщо відчуваєте себе добре, то це відіб'ється на ваших відносинах. За останні кілька десятиліть ми стали пред'являти все більш високі вимоги до наших подружжю.

Якщо ви хочете бути щасливими в шлюбі, не варто всецелостно бути поглинутим життям свого партнера. Варто пам'ятати, що ви теж особистість, не забувати звертати увагу на свої потреби, Важливо щоб у вас було своє простір для хобі, друзів та інших розваг.

У вас схоже почуття гумору

Якщо дивитися на життя через призму гумору, то вона здається набагато яскравішою і більш насиченою. Гумор — це своєрідна мова, яка допомагає людям краще спілкуватися. Розуміти жарти один одного —  це вже величезний плюс у ваших стосунках.

Особливо якщо у вас є свої «особисті фішки» з вашим партнером які розумієте тільки ви. Наприклад, своєрідні прізвиська і жарти, які ніхто б не зрозумів крім вашої пари. Все це впливає на встановлення міцного зв'язку і часто додає відчуття задоволеністю відносинами.

Ви не боїтеся змінюватися заради один одного

Змінюватися — це не значить повністю поступатися своїм інтересам або підлаштовуватися під свого партнера на шкоду собі. Але шукати компроміси, робити щось приємне для вашої половинки  — це цілком нормально.

 Варто пам'ятати, що в житті дуже важко знайти людину, яка повністю відповідає вашому ідеалу, і в перебігу життя, люди мимоволі змінюють один одного для загального комфорту і це цілком нормально.

Ви відчуваєте себе унікальним

Здорові відносини можуть поліпшити вашу самооцінку. Якщо ви не в змозі порівнювати себе з іншими людьми, навіть більше — ви відчуваєте наснагу від того, ким ви, то скоріш за все, у вас позитивні стосунки.

Щасливі пари можуть судити про своє спільне життя за своїми власними стандартами, не зациклюючись на тому, що інші припускають або очікують від їх відносин. Важливим є те, що відносини працюють на вас двох.

Ви вмієте сваритися ...

Старий спосіб виміряти здорові відносини — не кількістю сварок. Виявляється, в сьогоднішніх здорових відносинах важливо, щоб ви знали, як долати конфлікти, щоб досягти більшої гармонії.

Багато пар не мають ефективного механізму відновлення після сварки. Багато з них приховують свої проблеми. Але ви зрозумієте, що перебуваєте в чомусь здоровому, коли зможете повністю розв'язати конфлікт і знайти нові рішення для своїх розбіжностей.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X