Все має наслідки. Названо п’ять несподіваних ефектів шлюбу для здоров’я

12 лютого, 07:30
Коли ви поділяєте своє життя з кимось, це зазвичай спричиняє безліч спільних звичок (Фото:Jonathan Borba/Unsplash)

Коли ви поділяєте своє життя з кимось, це зазвичай спричиняє безліч спільних звичок (Фото:Jonathan Borba/Unsplash)

Існує непростий зв’язок між шлюбом та здоров’ям. Позитивні та негативні наслідки шлюбу різняться залежно від того, щасливі ви у шлюбі чи нещасливі у шлюбі, хоча нове дослідження може зруйнувати цю, начебто істину.

Коли ви поділяєте своє життя з кимось, це зазвичай спричиняє безліч спільних звичок, і це саме по собі може значно вплинути на результати здоров’я як для вас, так і для вашого партнера.

Відео дня

На додаток до обміну звичками, пов’язаними зі шлюбом, наявність стабільного партнера, який може виступати як емоційна підтримка, також може значно позитивно вплинути на ваше здоров’я.

Це не означає, що всі повинні обов’язково одружуватися, щоб захистити своє здоров’я, або що неодружені люди не можуть отримати ті ж переваги, проте деякі з цих аспектів ви повинні знати.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X