Це далеко не 20. Який вік є «ідеальним» для людей

19 травня 2021, 11:19

Старіння є неминучим для кожної людини і будь-який вік по своєму прекрасний, проте чи можна визначити ті самі «кращі роки» життя? Наприклад, якби ви могли прожити в одному віці все життя — який би ви обрали?

Саме таке питання ставила респондентам компанія OnePoll в рамках дослідження, щоб з’ясувати, який вік є найщасливішим.

Яке було здивування вчених, коли результати показали, що в середньому респонденти хотіли б залишитися в 36-річному віці 36 років, а 4 з 10 сказали, що ніколи не хотіли б повернутися в свої 20.

Відео дня

Попри те, що саме в 30−40 років на більшість людей звалюється багато проблем в кар'єрі, сім'ї не кажучи вже про «кризу», саме в цьому віці люди відчувають задоволення. Такі результати сприяють тому, що зараз можливо варто як мінімум переглянути свої погляди на життя після 30 і відійти від стереотипів.

Раніше НВ писав, що вчені Каліфорнійського університету в Сан-Франциско провели дослідження в ході якого з’ясували, як імунні клітини природним чином можуть очищати організм від застарілих клітин.

За даними вчених, ці «неіснуючі» клітини сприяють старінню і виникненню багатьох хронічних захворювань. Більш того, розуміння як влаштований цей механізм може відкрити нові способи лікування вікових хронічних захворювань за допомогою імунотерапії, повідомляє MedicalXpress.

У здоровому стані ці імунні клітини, відомі як інваріантні клітини (INKT), функціонують як система спостереження, усуваючи клітини, які організм сприймає як чужорідні, включаючи застарілі клітини або ті, які мають непоправне пошкодження ДНК.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X