Магія чисел. Чого чекати від Білого Сталевого Щура

15 листопада 2019, 20:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Що чекає на нас у майбутньому? У пошуках відповіді на це питання філософи і математики давнини розробили цілу концепцію, засновану на впливі чисел на події і людей.

Ця практика отримала назву нумерології. В її основі закладені математичні постулати, тому серед усього спектра езотеричних практик нумерологія вважається однією з найбільш фундаментальних.

Відео дня

Квадрат Піфагора в основі нумерології

Античний математик Піфагор Самоський вірив, що все в світі можна пояснити за допомогою чисел. На основі цього переконання знаменитий грек розробив власне вчення, заснувавши так звану школу піфагорійців. Примітно, що багато її принципи застосовуються до цих пір навіть тими вченими, які спростовують нумерологію.

Квадрат Піфагора в нумерологічних практиках

Квадрат — гармонійна фігура. Тому саме вона взята за основу нумерологічних практик. Фахівці проводять розшифровку не тільки цифр, але і діагоналей, і прямих. Кожен осередок має своє значення і впливає на певний аспект життя, відрізок часу або рису характеру.

Прогноз на 2020 рік

Згідно нумерології, цифра 2 означає новий початок. Він може бути як позитивним, так і негативним, залежно від багатьох інших обставин. І тут варто звернути увагу на інші цифри і числа. Нуль в нумерології означає стагнацію, вмирання, паузу. Здається, що прогноз на 2020 рік не особливо надихає, чи не так? Згідно квадрату Піфагора, 20 — це число, що означає початок кінця. А в нашій комбінації воно ще й повторюється двічі. Це може означати неприємні, але уповільнені події. Нумерологи не віщують в 2020 році ніяких катастрофічних подій, проте від ілюзій краще позбутися. Ситуація, в якій вам хотілося б досягти успіху, буде виснажливою і неприємною.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X