Він, вона і робота. Що таке філофобія і як вона проявляється

3 лютого 2021, 14:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Філофобія — страх закохатися чи мати якусь прив’язаність до людини — це така сама фобія, як і інші, але стосується почуттів. І там завжди захована травма.

Філофоби — основний камінь у трикутниках, а найпростіші трикутники — він, вона і телевізор або він, вона і робота. Такі люди бояться відкритися. Це, як правило, люди, які походять з деструктивних родин, де їх вже не любили. Це люди, які навчені нелюбові.

Відео дня

Варто пам’ятати, що найважливіше у стосунках — спільні розваги і дозвілля. Якими вони у вас будуть — таким буде і життя.

  • Як розпізнати філофоба і зрозуміти, що перед вами людина, яка боїться стосунків?
  • Як розпізнати в собі страх стосунків і страх закохатися?
  • Як люди уникають емоційної близькості вже в шлюбі, чому люди стають «глядачами» життя, які неправильні дії батьків цьому сприяють

Про це Ілона Довгань говорить із психологинею Наталією Ломоносовою у подкасті Радіо НВ На перспективу.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X