Лузери. Поколінню мілленіалів обіцяють безліч хвороб і швидку смерть

12 листопада 2019, 09:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Представники так званого покоління мілленіалів, що народилися в 1981—1996 роках, втрачають здоров’я швидше в порівнянні з попереднім поколінням.

Такі висновки містяться в звіті страхової організації Blue Cross Blue Shield, яка підрахувала, що витрати цього покоління на охорону здоров’я будуть стрімко рости протягом наступних 10 років.

Відео дня

У доповіді прогнозується, що мілленіали в наступні 10 років зіткнуться з загрозами захворювань, бідністю і смертю в більш ранньому віці в порівнянні з поколінням Х, тобто з людьми, які народилися до 1981 року.

Експерти представили 2 сценарії розвитку подій. У першому випадку вчені пророкують позитивний результат — що мілленіали якимось чином виправлять ситуацію, що склалася. Але в другому випадку доктори дають песимістичний прогноз, згідно з яким в найближчі 10 років на покоління Y чекає збільшення смертності на 40% в порівнянні з попереднім поколінням в тому ж віці.

Аналітики припускають, що основні відмінності між поколіннями можуть бути пояснені швидко зростаючими проблемами «поведінкового здоров’я» або такими речами, як депресія, тривожність і токсикоманія.

Між 2014 і 2017 роками показники депресії і гіперактивності серед мілленіалів збільшилися на 30%. У порівнянні з так званим поколінням X, мілленіали у віці від 30 до 39 років рідше помирають від «нудних старих хвороб», таких як хвороби серця і рак, але частіше вмирають від випадкового передозування, самогубства і вбивства.

Таким чином, з фізичної точки зору, це покоління насправді більш здорове, ніж попередники, але статистично це не має великого значення. Ці люди продовжують впадати в депресію і, щоб заспокоїти себе, використовують засоби, які їх вбивають.

Дослідники вважають, що щорічно мілленіали будуть відносити в аптеки і психологам більш $ 4500. Ці наслідки призведуть до зниження працездатності, що в свою чергу підвищить показники бідності.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X