Кожен третій працівник швидше звільниться, ніж повернеться до роботи з офісу — дослідження

14 квітня 2021, 18:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Опитування серед людей, які працюють з дому, показало, що кожен третій з них настільки не хоче повертатися в офіс, що швидше подасть заяву на звільнення, ніж залишить віддалену роботу в минулому.

Опитування було проведено консалтинговою фірмою Robert Half, у ньому взяли участь 1000 людей — всі вони через пандемію перейшли на віддалену роботу.

49% віддали перевагу б гібридній схемі роботи, розділивши її між офісом і домом. 26% не хочуть повертатися в офіс взагалі, а 25%, навпаки, не хочуть працювати з дому.

Відео дня

Цікаво, що 34% респондентів заявили, що готові звільнитися, якщо в компанії їм заборонять працювати з дому.

Дослідження також показало, що може допомогти компанії повернути людей в офіс. Найголовнішим фактором виявилася свобода — наприклад, можливість самостійно обирати робочий час. Інші «фішки» також включають в себе приємні моменти з віддаленної роботи — відсутність дрес-коду, індивідуальний робочий простір і відсутність відволікаючих чинників.

Деякі співробітники будуть очікувати, що компанія покриє їхні фінансові витрати на те, щоб дістатися до офісу, а також хотіли б, щоб їм надали якусь форму догляду за дітьми.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X