Брудні танці. Вчені назвали найпривабливіші танцювальні рухи

11 вересня 2019, 15:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нортумбрійський університет у Великобританії провів експеримент, щоб з’ясувати, які танцювальні рухи серед чоловіків і жінок вважаються найпривабливішими для протилежної статі.

Дане дослідження проводили, щоб зрозуміти, як танці можуть вплинути на вибір супутника життя. На думку вчених, рухи на танцполі можуть дати уявлення про фертильність, витривалість, схильність до захворювань.

Відео дня

Так, для дослідження, результати якого були опубліковані у виданнях American Journal of Human Biology і Science Direct, вчені попросили 39 жінок, які не займаються танцями професійно, порухатися під ритмічну музику (125 бітів в хвилину), прикріпивши до них датчики захоплення руху. Після чого їх рухи відтворили в 3D і дали оцінити їх 57 гетеросексуальним чоловікам і 143 гетеросексуальним жінкам.

Byron Stumman / Unsplash
Фото: Byron Stumman / Unsplash

В результаті їх оцінка виявилася схожою, хоча чоловіки, що брали участь в експерименті, сприймали танцюючих як потенційних партнерок, а жінки — як суперниць. За допомогою комп’ютера дослідники визначили три типи рухів, які найбільш впливають на сприйняття жіночого танцю — амплітуда руху тазу, плавність хребта і гострота кута в ліктьових суглобах. Для оцінюючих важливим виявилося і вміння асиметрично рухати руками і стегнами, що показує хорошу координацію. Інші привабливі рухи — часта зміна рухів рук і потрапляння в ритм.

Важливою є і вдала комбінація рухів — наприклад, активні танцювальні рухи стегнами і лаконічна робота рук.

Інститут також досліджував чоловічий танець і виявив, що для чоловіків важливіша різноманітність амплітуди руху шиї і тулуба і, що найцікавіше, швидкість руху правого коліна.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X