Гороскоп на 11 серпня. Дар передбачення і несподівані дивіденди

11 серпня 2019, 05:00

Цієї неділі самоаналіз повинен увійти в список обов’язкових справ. Його висновки можуть здивувати вас.

11 серпня Місяць перебуває в Козерозі. Це гарний момент для того щоб матеріалізувати задумане.

Гороскоп на сьогодні: Овен

11 серпня вам варто подумати про перспективи на особистому фронті. До кінця року бажано закласти основу для міцних відносин, оскільки потім буде менше шансів побудувати сім'ю.

Відео дня

Гороскоп на сьогодні: Телець

Сьогодні ви будете особливо гостро реагувати на те, що відбувається. Кращий спосіб позбутися від емоцій — зануритися у творчість. 11 серпня стане продуктивним днем для природжених творців.

Гороскоп на сьогодні: Близнюки

11 серпня вас спробують розлютити. Не піддавайтеся на провокації, це критичний момент, який ви легко переживете. Головне, тримати себе в руках і зосередитися на цілі.

Гороскоп на сьогодні: Рак

Сьогодні вас може потягнути на раціоналізаторство та оптимізацію всього і вся. Але краще звернутися до інтуїції, оскільки енергія космосу 11 серпня може відкрити Ракам дар передбачення.

Гороскоп на сьогодні: Лев

У Львів в особистому житті може виникнути плутанина, але 11 серпня варто покласти йому край. Пам’ятайте про те, найкращий час для побудови сім'ї саме зараз, тому налагодьте спілкування з людиною, яка цікавить вас.

Гороскоп на сьогодні: Діва

Уникайте вічно незадоволених людей. 11 серпня вони можуть вплинути не тільки на ваш настрій, але й на кар'єру. І самі, до речі, забудьте про нездужання і негативних емоціях: зараз потрібно зібрати волю в кулак.

Гороскоп на сьогодні: Терези

Займіться ремонтом якнайшвидше. Зараз саме час для поліпшення якості життя. І не бійтеся витрат: 11 серпня може принести вам несподівані дивіденди. До речі, налагодивши побут, ви незабаром отримаєте приємний сюрприз.

Гороскоп на сьогодні: Скорпіон

11 серпня в вас виникне непереборне бажання відправитися в подорож. Це природно, адже останнім часом вас оточувала рутина. Головне, не пошкодуйте грошей на хорошу страховку в турі - неприємні події можуть все зіпсувати.

Гороскоп на сьогодні: Стрілець

11 серпня настане переломний момент у ваших стосунках. Можливо, має сенс відмовитися від старих відносин і відкрити для себе нову сторінку. До речі, уникайте лестощів — у вашому оточенні є лицемірні недоброзичливці.

Гороскоп на сьогодні: Козеріг

Козероги останнім часом явно розташовані до флірту. А 11 серпня в їхньому житті цілком може з’явитися хтось особливий. Зверніть увагу на спокійну, упевнену в собі людину з вашого оточення.

Гороскоп на сьогодні: Водолій

Займіться здоров’ям, зараз це надзвичайно важливо. 11 серпня приділіть пару годин заняттю спортом, приготуванню смачної їжі і здоровому сну. Зараз це стане вашою найкращою інвестицією в майбутнє.

Гороскоп на сьогодні: Риби

Рибам потрібно бути уважними в питаннях здоров’я. 11 серпня дуже висока ймовірність постановки помилкового діагнозу і інших лікарських помилок. Будьте пильні, інакше проблеми не змусять себе чекати.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X