Гороскоп на тиждень. Кому варто зануритися в самоаналіз, а на кого чекає кар'єрний зліт

4 листопада 2019, 02:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На цьому тижні Місяць знаходиться в фазі росту, що є обнадійливим знаком для ряду представників зодіакального кола.

Астрологи радять на цьому тижні знайти час для саморозвитку і навчання. Тренінги та курси принесуть масу користі, тому сміливо записуйтеся в мовну школу або на онлайн-семінари.

Відео дня

Водолії і Овни: гороскоп з 4 листопада по 10 листопада

Гороскоп з 4 листопада по 10 листопада для Водоліїв і Овнів обіцяє повну відсутність переживань і хвилювань з якого б то не було приводу. На роботі і вдома все йде відмінно, ви сповнені енергії і натхнення.

Раки, Близнюки, Діви: гороскоп з 4 листопада по 10 листопада

Ваш гороскоп на тиждень в цілому сприятливий. Однак справи могли б йти краще, причому ваша частка провини в цьому є. Проаналізуйте свою поведінку і пошукайте нові методи вирішення проблем.

Скорпіони і Терези: гороскоп з 4 листопада по 10 листопада

Астрологи обіцяють з 4 листопада по 10 листопада початок нового періоду для вас. Зараз зірки допоможуть вам в будь-якому починанні, але остерігайтеся власної гордині і впертості. Шукайте компроміси і поважайте інтереси оточуючих.

Стрільці і Риби: гороскоп з 4 листопада по 10 листопада

На цьому тижні саме вам випаде шанс проявити себе на роботі найвигіднішим чином. Керівництво помітить ваші старання, що призведе до підвищення або премії. Так що зберіться з силами і вперед, в бій.

Козероги, Тельці, Леви: гороскоп з 4 листопада по 10 листопада

Гороскоп на тиждень обіцяє вам переважно тихі сімейні радощі. Ваші близькі подарують вам чимало приємних хвилин, важливо лише навчитися чути їх. Якщо у вас є діти, проявіть до них особливу увагу на цьому тижні.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X