Гороскоп на 15 ноября. Кто из знаков разочаруется в любви

15 листопада 2019, 01:29

Цієї п’ятниці багато представників зодіакального кола будуть налаштовані на тихий вечір в компанії своєї другої половинки. Але деяких з них чекає жорстоке розчарування.

Відчувати сумніви з приводу своїх відносин властиво всім. Однак астрологи стверджують, що у декого з нас є всі підстави підозрювати партнера в обмані.

Овни і Раки: гороскоп на 15 листопада

Відео дня

Ваш гороскоп на 15 листопада не віщує нічого екстраординарного. Проведіть вечір в затишному місці: барі або кафе, де звикли збиратися з друзями. До речі, у них напевно є новини для вас.

Діви, Близнюки, Водолії: гороскоп на 15 листопада

Вам гороскоп на 15 листопада обіцяє несподіваний, хоч і невеликий, дохід. Можливо, ви отримаєте премію або дивіденди від вкладень. Витратьте гроші з розумом: купіть необхідну техніку додому або займіться автомобілем.

Леви, Козероги: гороскоп на 15 листопада

Вам 15 листопада найкраще присвятити саморозвитку. Поверніться до вивчення англійської мови або прочитайте книгу за професією. Так ви проведете час не тільки з користю, але і з задоволенням.

Риби, Стрільці: гороскоп на 15 листопада

Незважаючи на очевидну несхожість цих знаків, в п’ятницю їх чекає одне й те саме. А саме день, наповнений творчістю і виразом свого я через творення. Якщо ви далекі від мистецтва, просто спечіть незвичайний пиріг.

Тельці, Скорпіони і Терези: гороскоп на 15 листопада

Саме вас 15 листопада чекає велике розчарування в особистому житті. Ваш коханий чоловік навряд чи заслуговує тієї довіри, яку ви йому надавали. Змиріться з цим і не бійтеся визнати свої помилки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X