Сенсаційне дослідження спростовує одну з теорій, чому жінки заробляють не так багато, як чоловіки. Ні, не те, що ви подумали

13 листопада 2021, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Жінки мають ті самі якості для просування кар'єрними сходами, як і чоловіки (Фото:krakenimages/Unsplash)

Жінки мають ті самі якості для просування кар'єрними сходами, як і чоловіки (Фото:krakenimages/Unsplash)

Попри те що за останні десятиліття жінки зробили важливий внесок у розвиток науки, індустрії та інших галузях, досі у суспільстві виникають суперечки з приводу гендерних відмінностей та стереотипів, надто коли справа стосується кар'єрного зростання.

Історія досліджень щодо статевих відмінностей сповнена неграмотності, неправильних тлумачень, певною мірою навіть упередженості.

Когнітивний нейробіолог Джина Ріппонон зазначає, що «полювання» за доказом неповноцінності жінок останнім часом переросло в інший ступінь. Тепер же багато нових досліджень просто рясніють доказами «взаємодоповнюваності» чоловіків і жінок. Згідно з цією теорією, жінки насправді не менш розумні, ніж чоловіки, а просто «інші».

Відео дня

Таким чином, вважається, що жіночий мозок налаштований на співчуття та інтуїцію, тоді як чоловічий мозок оптимізований для розуму та дій. Правда в тому, що незалежно від гендера, кожна людина відрізняється від іншої, ми всі різні, індивідуальні та несхожі один на одного, як би банально це не звучало.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X