Дослідники вивчили, як ереговані жіночі соски впливають на альтруїзм інших людей

11 березня 2021, 13:25

Американські вчені вивчили, як ереговані жіночі соски впливають на ймовірність отримання допомоги від чоловіків і жінок. Спойлер: чоловіки допомагають охочіше.

Ребекка Берч з Державного університету Нью-Йорка в Освего і Девід Відман з Коледжу Джуніата взяли за основу відразу кілька досліджень, пише N+1. Їхні результати стверджували, що чоловіки сприймають ереговані соски у жінок як сигнал про їх більш сексуально сприйнятливий стан; що чоловіки охочіше допомагають тим жінкам, яких вони вважають привабливими; що жінки вважають  чуйних чоловіків більш привабливими.

Відео дня

Вони провели своє дослідження за участю 75 гетеросексуальних студентів і 346 студенток з США. Учасники дивилися на фотографії одягнених жінок з прихованими обличчями. Кожне зображення мало два варіанти — з видимою ерекцією сосків і без неї. Кожен з учасників повинен був оцінити ймовірність, чи готові вони якось допомогти дівчині — позичити їй грошей або підвезти безкоштовно — чи подружитися з нею.

Незалежно від ерекції сосків, студенти охоче допомагали жінкам, ніж студентки. Проте, ще більше ентузіазму у представників чоловічої статі виникало, коли соски на фотографіях були в ерегованому стані. Якщо прохання про допомогу включало в себе взаємодію — наприклад, підтягнути у навчанні, — то чоловіки показували ще більше готовності проявляти альтруїзм.

Автори планують і далі досліджувати це питання, використовуючи фотографії жінок різного віку і статури. Також на наступних етапах дослідження на фотографіях планують відкрити обличчя людей і на деяких з них показати негативні переживання — на думку експериментаторів, це повинно вплинути на ставлення до потенційної допомоги з боку як чоловіків, так і жінок.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X