Не стримуйте себе. Дослідження показали, що нецензурні вирази можуть принести користь для вашого мозку

13 листопада 2022, 07:25
Лайка — задіює обидві півкулі вашого мозку (Фото:Icons8 Team/Unsplash)

Лайка — задіює обидві півкулі вашого мозку (Фото:Icons8 Team/Unsplash)

Скільки разів у своєму житті ви чули, що лайка — це погано? Ймовірно, через упередження люди можуть проґавити, що це не ознака агресії, а прояв негативних, або й дуже добрих емоцій.

Поки ми звикли сприймати матюк як щось погане, а в деяких випадках і ознаку низького IQ, вчені вже давно почали досліджувати цю частину нашого життя, і вони виявили ряд переваг.

Відео дня

Незалежно від того, чи ми є шанувальниками мату, чи ні, багато хто з нас, ймовірно, вдається до нього час від часу, ніхто не ідеальний. З наукової точки зору схильність до ненормативної лексики здається не такою вже поганою річчю.

Що наука говорить про лайку?

Усього кілька років тому вчені показали, що використання нецензурної лексики насправді є ознакою інтелекту, що має на увазі більше володіння словниковим запасом.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X