Якщо дієта не допомагає. Фахівці розкрили універсальний рецепт схуднення

23 серпня, 14:36
Навіть у тих, кому не допомагає дієта, є шанс скинути зайву вагу (Фото:Kzenon/Depositphotos)

Навіть у тих, кому не допомагає дієта, є шанс скинути зайву вагу (Фото:Kzenon/Depositphotos)

На думку вчених, деякі люди стійкі до обмежень у харчуванні, жодна дієта не допоможе їм скинути вагу. Але навіть для них є вихід — фізичні вправи.

Канадські медики провели незвичайний експеримент. Вони посадили на низькокалорійну дієту 5 тис. осіб, відзначаючи втрати ваги у кожного учасника. З'ясувалося, що деякі люди не втратили жирову масу навіть на 900 ккал на день. Потім дослідники запропонували випробуваним тренування, які включали 30 хвилин ходьби на день, а також силові вправи.

Відео дня

Порівняно з дієтою, фізичні тренування не мали значного ефекту для схуднення ні на кому, крім тих, хто був стійкий до обмежень у харчуванні. Таких людей виявилося не так вже й багато — лише двадцятеро, але всі вони впевнено худнули.

Більш того, ці найстійкіші до дієти особи, як їх називають автори дослідження, показали вражаючий результат жироспалювання у стані спокою.

Також вчені зазначили, що серед жінок, які не реагують на дієту, були, в основному, представниці статури груша, при якому жирові відкладення відкладаються, в основному, в нижній частині тіла. Але цей висновок ще доведеться перевірити на великій вибірці.

Дослідники не вважають свою роботу закінченою — у майбутньому вони мають перевірити результати за умови тренувань різної інтенсивності. Але вже зараз зрозуміло, що навіть люди, на яких дієти не мають жодного ефекту, можуть схуднути.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X