Завдання нелегке. Сім способів подолати прихований жир на животі

1 жовтня 2022, 07:22
Фізична активність обов’язкова, якщо ви намагаєтеся позбутися вісцерального жиру (Фото:Ryan Moreno/Unsplash)

Фізична активність обов’язкова, якщо ви намагаєтеся позбутися вісцерального жиру (Фото:Ryan Moreno/Unsplash)

Вісцеральний жир для багатьох залишається незначною проблемою, але мало хто знає, що він накопичується навколо життєво важливих органів, що може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям.

Ви можете припустити, що тільки люди з надмірною вагою або ожирінням мають занадто багато вісцерального жиру, але це не так. Люди з нормальною вагою і неактивні і літні люди можуть мати достатньо вісцерального жиру, щоб збільшити ризик хронічних проблем зі здоров’ям, таких як діабет, хвороби серця, і високий кров’яний тиск.

Відео дня

Хоча позбутися вісцерального жиру непросто, наука показує, що є способи зменшити його кількість в організмі та одночасно покращити своє здоров’я

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X