Не вбивайте себе у спортзалі. Чотири важливі причини відмовитися від інтенсивних тренувань на користь ходьби та йоги - фото
Ексклюзив НВ

Не вбивайте себе у спортзалі. Чотири важливі причини відмовитися від інтенсивних тренувань на користь ходьби та йоги

12 жовтня, 05:15

Дослідження показують, що ходьба, плавання та йога можуть бути такими ж ефективними, як і інтенсивні тренування. Але при цьому мають переваги.

Багато хто з нас щиро вважають, що досягти відчутних результатів у фітнесі можна лише викладаючись на максимум. Тому якщо вже бігати, то до упаду, а якщо займатися на тренажерах — до сьомого поту.

Відео дня

Багато тренерів у залах послужливо підказують те саме. І всіляко стимулюють своїх підопічних займатися максимальною інтенсивністю. Популярний вислів щодо крепатури «болить — значить росте» говорить багато про що.

Звісно, у багатьох випадках такий підхід виправданий. Наприклад, коли ви навмисно працюєте на м'язову масу, або ставите як мету певні силові показники.

Але все ж таки переважна більшість людей займається фітнесом зовсім не для цього.

Ми найчастіше йдемо в зал або виділяємо час на пробіжку після того, як усвідомлюємо, що проводимо дуже багато часу за комп'ютером, а зайві кілограми починають накопичуватися дуже помітним чином.

Відповідно до низки недавніх досліджень для вирішення таких завдань інтенсивні тренування не обов'язкові. Навпаки, заняття з низькою інтенсивністю, наприклад, ходьба, плавання, йога, велосипед можуть бути не менш ефективними. І при цьому мають низку додаткових переваг.

Давайте розберемося, які це переваги, і чи правда, що вам більше не потрібно вбивати себе у спортзалі.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X