Сім речей які відбудуться з вашим тілом, якщо почнете бігати кожен день. Можливо, це не те, чого ви очікуєте

3 жовтня 2021, 06:30
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Біг — це один з тих видів спорту, який може вам нашкодити, якщо ви не будете слухати своє тіло (Фото:Gary Butterfield / Unsplash)

Біг — це один з тих видів спорту, який може вам нашкодити, якщо ви не будете слухати своє тіло (Фото:Gary Butterfield / Unsplash)

Біг практично в будь-якому темпі робить нас сильнішими і здоровішими в довгостроковій перспективі. Багато людей є фанатами щоденного бігу, і це не безпідставно.

Є безліч переваг, пов’язаних з частими кардіовправами, такі як забезпечення здорового кровотоку в мозок, що знижує ризик інсульту, поліпшення контролю рівня цукру в крові і, звичайно ж, це допомагає вашим легеням ефективно функціонувати.

Відео дня

Але біг — це також один з тих видів спорту, який має «погану» репутацію через те, що він, як відомо, може бути травмонебезпечним для вашого тіла — від травм коліна до розтягнутих сухожиль.

Але чи можна бігати кожен день? На жаль, відповідь не так однозначна, як просто, так або ні. Ось що вам потрібно знати, перш ніж починати кожен день бігати.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X