Це не просто лінь. Американські вчені знайшли прихований механізм, що впливає на ваше бажання займатися спортом

8 січня, 07:22
Фізична активність у людей дуже відрізняється (Фото:Towfiqu barbhuiya / Unsplash)

Фізична активність у людей дуже відрізняється (Фото:Towfiqu barbhuiya / Unsplash)

Коли справа доходить до фізичних вправ, мотивація вирішує все. Насправді змусити себе піти до спортзалу, на тренування чи на прогулянку часто може бути складнішим, ніж сама фізична активність.

Мотивація до вправ може виходити як від мозку, так й від кишківника. Дослідження показують, що деякі кишкові бактерії можуть збільшувати викид дофаміну під час фізичної активності, що допомагає стимулювати мотивацію.

Відео дня

Хоча більшості з нас відомо, що фізичні вправи приносять багато користі, фізична активність у людей дуже відрізняється. І вчені намагаються визначити фізіологічні чинники, що можуть пояснити цю варіацію.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X