Харчування

23 листопада 2022, 17:36

Ще один аргумент на користь ЗОЖ. Солона та перероблена їжа викликає стрес — дослідження

Вчені з Единбурзького університету в Шотландії з’ясували, що надмірне споживання солі може збільшити вироблення гормону стресу.

Проведене ними дослідження пов'язало споживання великої кількості багатої сіллю їжі з активацією гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової (ГГН) осі, системи реакції організму на стрес. Вчені також помітили, що дієта з високим вмістом солі призводить до збільшення глюкокортикоїдів, природних гормонів, які допомагають регулювати реакцію на стрес та серцево-судинні, когнітивні, імунні та метаболічні функції.

Доктор Метью Бейлі та його колеги провели дослідження на мишах. Вони годували частину гризунів їжею з високим вмістом солі, а в якості контрольної групи виступили тварини, які вживали мало натрію.

Дослідники вимірювали рівень гормону стресу вранці та ввечері протягом восьми тижнів. Вони взяли зразки крові, щоб оцінити реакцію ГГН-осі на стрес.

Далі вони зібрали та проаналізували зразки тканин на наявність генетичної інформації про гіпоталамус, печінку, нирки та серце.

Автори дослідження виявили «функціональні докази нового прямого зв'язку між споживанням харчової солі та активацією ГГН-осі».

Високе споживання солі призвело до високого рівня натрію в крові - стану, що називається гіпернатріємією, а також дисбалансу рідини. Хоча гризуни мали вільний доступ до води, у них сталася « активація реакції збереження води».

Дослідники припустили, що «дієта з високим вмістом солі стає важливим модифікатором поведінки, принаймні, у гризунів», і призводить до збільшення рівня стресу.

Другие новости

Всі новини