Фітнес

23 серпня 2022, 14:36

Якщо дієта не допомагає. Фахівці розкрили універсальний рецепт схуднення

На думку вчених, деякі люди стійкі до обмежень у харчуванні, жодна дієта не допоможе їм скинути вагу. Але навіть для них є вихід — фізичні вправи.

Канадські медики провели незвичайний експеримент. Вони посадили на низькокалорійну дієту 5 тис. осіб, відзначаючи втрати ваги у кожного учасника. З'ясувалося, що деякі люди не втратили жирову масу навіть на 900 ккал на день. Потім дослідники запропонували випробуваним тренування, які включали 30 хвилин ходьби на день, а також силові вправи.

Порівняно з дієтою, фізичні тренування не мали значного ефекту для схуднення ні на кому, крім тих, хто був стійкий до обмежень у харчуванні. Таких людей виявилося не так вже й багато — лише двадцятеро, але всі вони впевнено худнули.

Більш того, ці найстійкіші до дієти особи, як їх називають автори дослідження, показали вражаючий результат жироспалювання у стані спокою.

Також вчені зазначили, що серед жінок, які не реагують на дієту, були, в основному, представниці статури груша, при якому жирові відкладення відкладаються, в основному, в нижній частині тіла. Але цей висновок ще доведеться перевірити на великій вибірці.

Дослідники не вважають свою роботу закінченою — у майбутньому вони мають перевірити результати за умови тренувань різної інтенсивності. Але вже зараз зрозуміло, що навіть люди, на яких дієти не мають жодного ефекту, можуть схуднути.

Другие новости

Всі новини