Щастя

28 січня, 07:27

Не заважайте віртуальному роману вашої дружини з Момоа. Дослідники з’ясували, чому у складні часи жінки тягнуться до брутальних чоловіків

Важко знайти певний типаж чи риси характеру, які жінки хочуть бачити у чоловікові та навпаки, що приваблює чоловіків у жінках, але вчені вже працюють над з’ясуванням цього.

Дійсно, дослідження всього, від сумісності та вибору партнера до психології потягу, дають нам нове уявлення, що жінки дійсно хочуть бачити у чоловіках, і що чоловіки у жінках, і повірте це різні речі.

Ми всі знаємо, що іноді нас може тягнути до інших людей, але часто не розуміємо, чому. Було проведено безліч досліджень, спрямованих на визначення властивостей привабливості, і результати вражають.

Передплатіть, щоб прочитати повністю

Нам необхідна ваша підтримка, щоб займатися якісною журналістикою

Передплатити
Перший місяць 1 ₴. Відмовитися від передплати можна у будь-який момент

Що жінок приваблює у чоловіках?

У дослідженні, опублікованому в Європейському журналі соціальної психології, вчені з Амстердамського університету Фрідж в Нідерландах оцінили, чи впливають періоди непередбачуваності в житті на тип партнера, якого обирають люди.

Від пандемії до воєнного стану та фінансової кризи останнім часом невизначеність є фундаментальним аспектом людського життя. Дослідники розрізняють алеаторну невизначеність (невизначеність через випадковий та непередбачуваний характер життєвих подій) та епістемічну невизначеність (Відсутність впевненості у своїх силах).

Дослідники виявили, що жінки віддають перевагу чоловікам, які здаються « крутими» у лихі часи. Автори припускають, що це відбувається через підвищене бажання мати стереотипний тип партнера, який визначається за рисами обличчя.

Цей вид визначається більш гострим носом і підборіддям, більш незграбними щелепами і великими вилицями.

У першому дослідженні учасникам було представлено чотири різні чоловічі або жіночі обличчя, які були змінені за допомогою цифрових технологій, щоб виглядати більш жорсткими або ніжними.

Потім вони мали оцінити їх за привабливістю, симпатією і тому, наскільки сильно вони хотіли б піти з ними на побачення.

Дослідження показали, що жінок більше приваблюють чоловіки брутальної зовнішності, тобто їм більше подобатиметься Кріс Хемсворт і Джейсон Момоа у важкі часи, ніж Джастін Бібер.

Багато досліджень до того також показували що жінок притягує агресивна зовнішність з густою щетиною і бородою. Вчені з Університету Нового Південного Уельсу попросили 177 гетеросексуальних чоловіків та 351 гетеросексуальну жінку переглянути зображення 10 чоловіків в одному з чотирьох станів: чисто поголені, з легкою щетиною, із густою щетиною або з густою бородою. Учасники оцінили чоловіків, зображених на фотографіях, за декількома характеристиками, включаючи привабливість.

Крім того, розвинені литкові м'язи і хороше співвідношення стегон це те, що інші можуть помітити. Зрештою, це підтверджує психологію потягу, точніше, фізичного потягу. Деякі жінки вважають це сексуальними, оскільки вони можуть не тільки мати гарний вигляд, але і бути ознакою фізичної активності.

Наприклад, підтягнуті груди, плечі та руки — свідчення того, що чоловік фізично активний і піклується про свою статуру. Ці підтягнуті ділянки тіла легко помітити через одяг.

Дослідники припускають, що потяг людей до чоловіків із накачаними м'язами та іншими ознаками фізичної активності потенційно може брати свій початок у предків. Це з тим, що труднощі, з якими стикалися предки людей, могли вимагати фізичної сили, а чи не відточених навичок, чи соціальних зв'язків. Співвідношення стегон також може відігравати роль, оскільки воно вказує на здатність людини до розмноження.

Існує навіть стереотип, що найчастіше жінок приваблюють «погані» хлопці та еволюційна біологія, що частково пояснює цей феномен. Дослідження показують, що жінок більше приваблюють мужні чоловіки в середині їх менструального циклу, коли вони є найбільш фертильними.

Насправді всі потребують рис доброї людини, таких як чесність, надійність і поважність. Зазвичай ми активно уникаємо брутальних, неповажних чи фізично агресивних партнерів.

Що чоловіків приваблює у жінках?

У тому ж дослідженні нідерландських учених, але вже в ситуації з чоловіками, їх більше приваблюють жінки з більш плавними лініями обличчя, округлими губами, щоками та кінчиком носа, наприклад, типаж Селени Гомес.

Таких жінок з більш "м'якими" рисами обличчя, вони вважали дбайливими. Автори припускають, що це пов'язано з підвищеним прагненням до стереотипного типу партнера, що визначається за рисами обличчя.

Говорячи про фізичні риси, які чоловіки знаходять найбільш привабливими, волосся також може стати плюсом, але мова не про колір вашої шевелюри як багато хто може вважати. Довге та здорове волосся асоціюється з міцним здоров'ям та жіночими якостями, що робить жінку більш привабливою фізично.

Дослідження стверджує, що у суперечці про те, який колір волосся найбільше приваблює чоловіка до жінки, немає справжнього переможця. Це зводиться до особистих уподобань.

Є також дані, які підтверджують, що привабливість іншої людини для вас може залежати від типу зв'язку, який ви шукаєте.

Якщо дві людини прагнуть романтичних і довгострокових стосунків, вони можуть захотіти змінити тип своїх відносин, особливо якщо вони вже друзі.

У той час як жінки часто сприймають чоловічі прояви сексуального інтересу за прояви дружелюбності, чоловіки постійно приймають жіночі прояви дружелюбності за сексуальний інтерес. Це може пояснити, чому чоловіки частіше повідомляють про потяг до друзів протилежної статі, ніж жінки.

Ще більше ускладнюючи ситуацію, дослідники з Університету Вірджинії та Гарварду виявили, що жінок найбільше залучали чоловіки, рівень інтересу яких до них був неоднозначним.

Попри всі дослідження, справжня привабливість лежить усередині кожного, що для одного буде відразною для іншого буде приводом закохатися, якщо ви не вписуєтесь в стереотипні і вже давно нікому не цікаві стандарти краси, бути собою — найкраще рішення, щоб привернути людину до свого життя.

Другие новости

Всі новини